Konkurs na Najlepszego Instruktora Nauki Jazdy w Województwie!

Pragniemy was zaprosić na wyjątkowe wydarzenie które mamy okazję wraz z WORD Białystok organizować. Już 22 czerwca 2024 r. o godz. 9:00 na placu WORD w Białymstoku przy ul. Wiewiórczej 64 spotkamy się, by wyłonić najlepszego Instruktora Nauki Jazdy w naszym województwie! Przygotowaliśmy, aż 5 konkurencji w które mają za zadanie sprawdzić ogół umiejętności zawodników. Nagrodą główną dla zwycięzcy będzie tydzień z samochodem elektrycznym KIA EV6 ufundowana przez KIA Top Motors Białystok. Dwóch najlepszych uczestników tej imprezy będzie miało okazję reprezentować nasze województwo w Konkursie na Najlepszego Instruktora w naszym kraju!

Jeżeli jesteś instruktorem nauki jazdy i chciałbyś zgłosić swój udział w tych zawodach zachęcamy do wypełnienia formularza znajdującego się

Tutaj

Zapisy przyjmujemy do 15 czerwca 2024 r.

Spieszcie się bo zostało już niewiele czasu!


Zapraszamy również kibiców! Wpadnijcie i zobaczcie, jak wasi byli, aktualni lub przyszli instruktorzy rywalizują w różnych konkurencjach, które sprawdzą ich wiedzę, ogól umiejętności prawidłowego poruszania się po drogach. Jest to również wspaniała okazja do spotkania z profesjonalistami, ale także doskonała zabawa dla całej rodziny!

Regulamin konkursu Instruktor Podlasia 2024: