Tadeusz Piotrowski

 

Tadeusz Piotrowski – Prezes Honorowy SSSK, pierwszy prezes stowarzyszenia od momentu założenia Stowarzyszenia. Od 1970 r. pracuje jako instruktor nauki jazdy, szkoli na kat. A, B, C, D, E; posiada uprawnienia instruktora techniki jazdy. Właściciel OSK WIRAŻ, współzałożyciel SSSK, odznaczony Złotą Odznaką PFSSK oraz Medalem Złotym za Długoletnią Służbę.


Pierwszy prezes Stowarzyszenia pełniący funkcję przez 18 lat !!!

 

Andrzej Sural

 

 Andrzej Sural – Prezes SSSK od lipca 2010r. pełniący funkcję drugą kadencję, instruktor nauki jazdy od 1984 r. Zaczynał pracę w Automobilklubie Podlaskim, potem w PZM-ocie Białystok. Od 1994 r. właściciel OSK AKCES. Szkoli na kat. A, B, C, D, E. Członek SSSK od jego założenia pełniący funkcję przewodniczącego Komisji Rewizyjnej od 1996r, odznaczony Złotą Odznaką PFSSK. Miłośnik polowań nieustraszony myśliwy posiadający liczne trofea.

 

Jan Sańczyk

 

 Jan Sańczyk – Członek zarządu SSSK, wiceprezes PFSSK z siedzibą w Warszawie, instruktor od 1980 r. Szkoli na kat: A, B, C, C+E, B+E, D, T w PZM-ocie Białystok. Członek stowarzyszenia od jego założenia, pełniący bez przerwy funkcję wiceprezesa. Odznaczony odznaką Zasłużony dla Transportu RP, Złotym Medalem za Długoletnią Służbę oraz Złotą Odznakę PFSSK.  Pasjonat fotografii.

 

Stefan Rzońca

 

 Stefan Rzońca – Wiceprezes SSSK od lipca 2010 r. pełniący funkcję drugą kadencję, Instruktor z uprawnieniami od 1989 r. do szkolenia na kat. A, B, T. Od 1991 r. prowadzi rodzinną firmę OSK RZOŃCA wspólnie z synem - Leszkiem. Odznaczony odznaką Zasłużony dla Transportu RP, Medalem Złotym za Długoletnią Służbę oraz złotą odznaką PFSSK. Udziela się w Stowarzyszeniu od momentu jego powstania. Pasjonat motocykli.

 

Jan Tichoniuk

 

 Jan Tichoniuk – Skarbnik w SSSK od kwietnia 2014r, uprawnienia instruktora od 1976 r. Zaczynał szkolenie w Automobilklubie Podlaskim w latach 1977-1989. Właściciel OSK PIAST od 1989 r. szkolenie kat: B. Członek zarządu od momentu założenia Stowarzyszenia.  Odznaczony Medalem Złotym za Długoletnią Służbę, odznaką Zasłużony dla Transportu RP, Złotą Odznaką PFSSK.

 

 

 

Paweł Łagoda - Wiceprezes SSSK od kwietnia 2014r, posiada tytuł INSTRUKTOR ROKU 2013,pracuje w OSK SZAŁ, instruktor od 2003 szkoli na kat: A.B,C,T, posiada uprawnienia egzaminatora oraz instruktora doskonalenia techniki jazdy

 

 

 

Cezary Suchowierski - Sekretarz SSSK od września 2015r, 

 

 

Józef Fiedorowicz - Członek zarządu SSSK , pracuje w PZM-ocie, pełnił przez dwie kadencję funkcję sekretarza SSSK,  odznaczony Złotą Odznaką PFSSK

 

Żyje się tylko raz – lecz jeśli robi się to dobrze, ten raz wystarczy.

– Joe E. Lewis